Slim shoppen? Veel besparen!
Stop met te veel betalen! Op Aanhalveprijs.be ontdek je moeiteloos de strafste promoties en kortingen van minstens 50% bij alle grote Belgische supermarkten. Wij doorzoeken dagelijks de aanbiedingen van Albert Heijn, Carrefour, Colruyt, Delhaize en ALDI voor je dagelijkse boodschappen.
Op onderhouds- en verzorgingsproducten vind je vaak de allerbeste deals. Omdat deze lang houdbaar zijn, is het dé perfecte kans om slim te hamsteren en je voorraad voordelig aan te vullen. Bespaar fors op A-merken en huismerken en laat geen enkele topdeal meer liggen. Begin vandaag nog met besparen!
Super promo's:
WC Blok | Blue Activ+ | Chloor
Bref WC
5.00€
3.59€
-65%
Bij aankoop van 4 stuks
1 st
22-04-2026
WC Blok | Blue Activ+ | Chloor
Bref WC
5.00€
3.59€
-65%
Bij aankoop van 4 stuks
1 st
22-04-2026
WC Blok | Gel | Lente Regen
Bref WC
5.00€
3.45€
-64%
Bij aankoop van 4 stuks
1 st
22-04-2026
WC Blok | Gel | Arctische Oceaan
Bref WC
5.00€
3.45€
-64%
Bij aankoop van 4 stuks
1 st
22-04-2026
WC Blok | Gel | Lente Regen
Bref WC
5.00€
3.45€
-64%
Bij aankoop van 4 stuks
1 st
22-04-2026
WC Blok | Gel | Arctische Oceaan
Bref WC
5.00€
3.45€
-64%
Bij aankoop van 4 stuks
1 st
22-04-2026
In de kijker:
vol au vent 425g
IGLO
3.14€
6.29€
7.39€/KG
14.8€/K
-50%
Bij aankoop van 2 stuks
425g
23-04-2026
Radler citroen 0,0%vol blik 33cl
MAES
0.64€
1.28€
1.94€/L
3.88€/L
-50%
Bij aankoop van 12 stuks
33cl
23-04-2026
mondverz.Plus FoodBar.Fresh 40g
FIXODENT
3.24€
5.99€
81.00€/KG
149.75€/K
-46%
Bij aankoop van 2 stuks
40g
23-04-2026